За даними спостережень об'єднаної гідрометеорологічної станції Київ, середня температура повітря у березні в столиці досягла 7,4°C, що на 4,9°C вище кліматичної норми, зробивши цей місяць найтеплішим з 1881 року. Про це йдеться у повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського."Протягом першої половини місяця було встановлено 15 температурних рекордів", – йдеться у повідомленні.Дослідники повідомляють, що березень 2025 року став найтеплішим за 144 роки спостережень. Найхолоднішим днем у Києві став 18 березня, коли вранці температура опустилась до -4,3°C, а найтеплішим – 7 березня, коли вдень максимальна температура піднялась до +20,2°C.На проспекті Науки, 37 зафіксовано 37 мм опадів, що становить 93 % від кліматичної норми.

Березень у Києві став найтеплішим за 144 роки спостережень – обсерваторія
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





