Президент Фінляндії Олександр Стубб вважає, що Росія продовжуватиме тактику затягування часу без максимального тиску на неї. Про це він написав. у соцмережі X."Найкращий спосіб зупинити загарбницьку війну Росії – максимально посилити тиск на Москву. Я вітаю двопартійний пакет санкцій, запропонований Ліндсі Гремом і Річардом Блюменталем в Сенаті США. Це амбітно. Цей пакет у поєднанні з чітким терміном безумовного припинення вогню є кроком до справедливого та міцного миру", – зазначив фінський лідер.Стубб наголосив, що без максимального тиску РФ продовжить свою тактику затягування, і війна триватиме в осяжному майбутньому.Раніше повідомлялось, що американські сенатори закликають запровадити жорсткі санкції проти РФ у разі її відмови від подальших кроків до миру в Україні. Санкції можуть включати 500% мита на товари з країн, що купують російську нафту та газ.

Стубб: Найкращий спосіб завершити війну – посилити тиск на РФ
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





