Прокурори Херсонської обласної прокуратури направили до суду обвинувальні акти щодо трьох колишніх правоохоронців за фактом державної зради. З посиланням на прес-центр Херсонської облпрокуратури. Як зазначається, у травні 2022 року, під час тимчасової окупації Херсонщини, обвинувачені добровільно перейшли на бік ворога та вступили до незаконно створеного "Генічеського райвідділу поліції мвс рф".Один із них обійняв посаду так званого "дільничного інспектора", ще один отримав статус "в.о. помічника начальника чергової частини", а третій – "поліцейського-водія".Виконуючи накази окупаційної адміністрації, вони сприяли функціонуванню псевдоправоохоронного органу.Спеціальне досудове розслідування здійснювалося ТУ ДБР у м. Мелітополі.За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Судитимуть трьох екс-поліцейських, які співпрацювали з окупантами на Херсонщині
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





