В Україні ліквідовано останню медико-соціальну експертну комісію, яка діяла в Черкаській областіПро це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець."Депутати нарешті поставили крапку в історії з МСЕК. Вони підтримали проєкт, напрацьований у нас в ОВА і який ми пропонували від початку. Цей комунальний заклад приєднується до обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики з переданням усіх архівів", — йдеться в повідомленні.Це була остання функціонуюча МСЕК.Як повiдомлялось, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 1 січня розпочалась реформа медико-соціальних експертних комісій, що триватиме та буде удосконалюватись протягом 2025 року.

В Україні ліквідована остання МСЕК
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





