Польща передала Україні ще 5 тисяч Starlink Enterprise, що дозволить забезпечувати стабільний зв'язок для військових та критичної інфраструктури.Про це повiдомило Міністерство цифрової трансформації України у соцмережах.У відомстві повідомляють, що ці "Старлінки" допоможуть повернути зв'язок у деокуповані регіони, забезпечувати роботу шкіл, медичних і соціальних закладів, енергетиків та військових."Українці залишатимуться на зв'язку навіть у найскладніших умовах".У міністерстві кажуть, що загалом завдяки підтримці міжнародних партнерів їм вдалося забезпечити для України понад 50 тисяч терміналів, з них найбільше — 29 500 — від Польщі.За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, "Старлінки" допомагатимуть жителям прифронтових територій залишатися на зв’язку: телефонувати рідним, викликати екстрені служби, читати новини, адже через обстріли та руйнування базових станцій на деокупованих територіях звичайний зв'язок недоступний.Міністерство висловлює вдячність урядам Польщі та Німеччини й іншим партнерам "за стійку та непохитну підтримку".Довідково: Starlink Enterprise — це нове покоління "Старлінків", які мають потужні антени та забезпечують вищу швидкість і стабільніше інтернет-з'єднання. Starlink Enterprise може користуватися одночасно значна кількість людей без просідання швидкості.

Польща передала Україні ще 5 тисяч терміналів Starlink
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





