У Керченській протоці зафіксували нові витоки мазуту із затонулих у грудні російських танкерів. Про це інформує Центр протидії дезінформації при РНБО України із посиланням на супутникові знімки.«Екологи б’ють на сполох, але російські чиновники не поспішають реагувати», — йдеться у повідомленні.За даними ЦПД, значна частина нафтопродуктів після краху танкерів осіла на дні через низькі температури, проте з настанням тепла вони спливатимуть на поверхню. Фахівці прогнозують у квітні нові викиди мазуту на узбережжя тимчасово окупованого Криму та Краснодарського краю РФ.Зазначається, що екологи вважають, що ліквідація наслідків розливу мазуту триватиме не менш як три роки, а на повне відновлення узбережжя Чорного моря може знадобитися від п’яти до десяти років.«Ситуація надзвичайно серйозна, але російські чиновники досі не спромоглися навіть підняти танкери з морського дна — роботи розпочнуться лише наступного року. Замість реального вирішення проблеми, влада РФ робить ставку на пропаганду», — йдеться у повідомленні.Щоб створити ілюзію контролю, чиновники планують відправити на «оздоровлення» у зону екологічного лиха тисячі дітей, додали у ЦПД.

У Керченській протоці виявили нові витоки мазуту з танкерів РФ – ЦПД
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





