Міністр фінансів США Скотт Бессент анонсував, що до Штатів приїде делегація з України, щоб обговорити угоду про корисні копалини. Візит відбудеться пізніше цього тижня або на початку наступного. Про це Бессент сказав в інтерв'ю Bloomberg. "Ми вважаємо, що ця угода дуже важлива для американського народу, для українського народу та для мирного процесу", – зазначив він.Очільник Мінфіну США додав, що Україна нібито найняла адвоката і що угода про корисні копалини "готова з нашого боку". Перед цим Сполучені Штати запровадили проти України мита у 10%.Укладення з партнерами спеціальної угоди щодо спільного захисту наявних в Україні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу було одним із пунктів Плану перемоги президента Володимира Зеленського, який представили у жовтні 2024 року. Йшлося про природні ресурси та метали – зокрема уран, титан, літій, графіт та інші.

Угода щодо надр: у Мінфіні США анонсували приїзд української делегації
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





