Президент Володимир Зеленський відвідав село Ягідне на Чернігівщині, чиї жителі постраждали під час окупації росіянами в 2022 році."Приїхав підтримати людей у Ягідному та збереження памʼяті про те, що відбулося тут під час російської окупації.Відвідав школу, у якій росіяни тримали майже місяць усіх жителів села. Це був один із найбільш цинічних російських злочинів цієї війни, злочин саме проти людей і всього людського й людяного", – написав він у соцмережах.Зеленський зазначив, що зараз у Ягідному вже багато відбудовано та відновлено. Також працюють і над меморіалізацією того, через що, на жаль, людям довелося пройти."Ніхто з нас і ніколи не забуде й не пробачить Росії те, що вона зробила", – додав президент.

Зеленський на Чернігівщині відвідав школу, де росіяни утримували цивільних
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





