Загарбники здійснили масований обстріл міста Слов'янськ на Донеччині.
Про це повідомив мер Слов'янська Вадим Лях у Facebook.
"Слов'янськ! Масований обстріл міста! Центр, Північний. Всім залишатися в укриттях. Додаткову інформацію повідомлю пізніше".
3 липня російські окупанти обстріляли Слов'янськ у Донецькій області, влада повідомляє про багатьох убитих і поранених.

Мер: окупанти завдали масованого удару по Слов’янську
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Зеленський: Білорусь вимкнула ретранслятори для наведення “Шахедів”
- Омбудсмен перевірить повідомлення про катування військових у полку “Скеля”
- Україна закликала світ стежити за мобілізаційними навчаннями Білорусі
- Очільник МЗС Сибіга також не поїде в Гданськ на конференцію з відновлення
- В уряді Польщі вважають, що Навроцький навмисно позбавив Зеленського ордена перед конференцією у Гданську





