У понеділок, 7 листопада, російські військові п’ять разів обстріляли прикордонні райони Сумської області. Загалом зафіксовано 48 «прильотів».
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Краснопільську громаду росіяни обстріляли двічі. О 10.30 був артилерійський обстріл. Росіяни вдарили 17 разів із САУ. Майже водночас вогонь вівся з мінометів по іншому прикордонному селу, всього було три "прильоти".
У Білопільській громаді близько 16:00 росіяни били за межею артилерії. Було 16 вибухів. Вдруге це ж село ворог обстріляв за півтори години з мінометів, вибухи пошкодили місцеве фермерське господарство та електролінію.

ОВА: російські військові за добу п’ять разів обстріляли Сумську область
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Двоє людей загинули, ще 38 поранені: безпекова ситуація на Запоріжжі на ранок 9 червня
- Троє людей постраждали: безпекова ситуація на Дніпропетровщині на ранок 9 червня
- У Кам’янському відбулася всеукраїнська виставка собак «Кубок Фаворит»
- В Україні готується масштабна пенсійна реформа: що зміниться
- У Києві попередили про сильний дощ: оголошено жовтий рівень небезпеки





