Кабінет міністрів ухвалив шість рішень, якими скасував 204 інструменти регулювання у різних сферах, заявив за результатами засідання голова уряду Денис Шмигаль. Очікується, що економічний ефект складе понад 600 млн гривень. Він сказав, що в спадок від радянських часів Україна отримала громіздку і подекуди абсурдну регуляторну бюрократію. Дозволи та довідки створювали штучні перепони бізнесу. Ще до початку повномасштабної війни скасували понад 1600 актів регулювання, пов'язаних з регіональною специфікою. У 2023-му створили міжвідомчу робочу групу з дерегуляції, завдяки чому скасували 138 регуляторних інструментів. "Наразі робимо величезний крок уперед – ухвалюємо шість рішень, які разом скасовують ще 204 інструменти регулювання в різних сферах. Прибираємо 150 регуляторних інструментів у сфері медицини та санітарного контролю, 15 інструментів скасовуємо у сфері охорони праці, торгівлі, будівництва та галузі пожежної безпеки, 22 інструменти, які стосувалися правоохоронної діяльності, довкілля, ОПК та інших сфер", – сказав він. Зокрема, не потрібно оформлювати погодження перепрофілювання підприємства, отримувати санітарний паспорт на транспорт.

Кабмін скасував ще 204 інструменти регуляції у різних галузях
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





