Україна вже виробила свою позицію щодо угоди про мінеральні ресурси зі Сполученими Штатами і своє бачення тексту. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.“З українського боку буде фіналізовано склад переговорної групи, яка найближчим часом відбуде до Вашингтона для предметного обговорення запропонованого американською стороною тексту угоди. Ми виробили вже свою позицію, також своє бачення щодо тексту майбутньої угоди”, – сказав він.Сибіга наголосив, що майбутня угода має бути взаємовигідною, відповідати інтересам обидвох сторін, а також не має суперечити курсу України на євроінтеграцію.”Це одна з принципових позицій для української сторони” – підкреслив він.Глава української дипломатії також підтвердив, що буде обрана одна з провідних юридичних компаній, яка буде супроводжувати переговорний процес.До складу делегації до Вашингтона буде включено представника МЗС, додав міністр.Як повідомлялось, міністерка економіки Юлія Свириденко зазначала, що цього тижня Україна відправить до Вашингтона делегацію для продовження переговорів щодо нової угоди про мінеральні ресурси.

Сибіга: Україна вже виробила свою позицію щодо угоди про надра
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





