Посли десятків країн світу, а також представники місій та агенцій Організації Об'єднаних Націй та Євросоюзу прибули до Кривого Рогу. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.Унаслідок російського ракетного удару по місту 4 квітня загинули дев'ятеро дітей."Говорили про виклики, повʼязані з війною. Про ті злочини, які вчиняє агресор, і їх наслідки <…> На місці трагедії вшанували памʼять загиблих від ракетного удару 4 квітня. Оглянули дипломати й місця інших російських атак", – написав Лисак.За його словами, від початку повномасштабної війни російські війська обстріляли Дніпропетровську область 12 000 разів, унаслідок чого загинули 515 людей. Ще понад 3000 – постраждали.Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що запросити 32 представників дипломатичних місій країн-союзників та міжнародних організацій до Кривого Рогу було його ідеєю. МЗС "Важливо, щоб іноземні дипломати побачили наслідки російського кримінального терору на власні очі. Ми працюємо з нашими партнерами, щоб надати Кривому Рогу додаткову підтримку", – написав він.Серед прибулих є, зокрема, представники США, Туреччини, Канади, Чехії, Данії, Грузії, ООН та ЄС.

Місце російського удару по Кривому Розі відвідали 32 дипломати
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





