Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала рішення американського президента Дональда Трампа призупинити запровадження тарифів. Про це вона написала в соцмережі Х.У четвер, 10 квітня, фон дер Ляєн привітала рішення Трампа про призупинення взаємних тарифів, а також заявила, що це важливий крок на шляху до стабілізації глобальної економіки."Чіткі та передбачувані умови мають вирішальне значення для функціонування торгівлі та ланцюгів постачання", – запевнила президентка Єврокомісії.Вона знову повторила, що тарифи – це податки, які шкодять лише бізнесу та споживачам, а відтак вона "послідовно виступає за угоду про нульові тарифи між Європейським Союзом і Сполученими Штатами"."Європейський Союз залишається відданим конструктивним переговорам із США з метою досягнення безперешкодної та взаємовигідної торгівлі", – запевнила фон дер Ляєн.Водночас за її словами, Європа продовжує зосереджуватися на диверсифікації своїх торговельних партнерств, співпрацюючи з країнами, на які припадає 87% світової торгівлі."Нарешті, ми активізуємо зусилля зі зняття бар’єрів на нашому внутрішньому ринку. Ця криза чітко показала: у часи невизначеності єдиний ринок є нашим якорем стабільності та стійкості", – додала президентка Єврокомісії.9 квітня країни-члени ЄС проголосували за пропозицію Європейської комісії запровадити торговельні контрзаходи проти Сполучених Штатів. Того ж дня Трамп заявив, що на 90 днів призупиняє дію оголошених ним безпрецедентних тарифів щодо більшості країн світу – без чіткої конкретики, на кого саме і як буде поширюватися це рішення. Також він сказав, що це рішення було "від серця" і ухвалене без консультацій із юристами.

Фон дер Ляєн привітала рішення Трампа про відтермінування тарифів
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





