Оголошено про підозру посадовцям "Укрпрофтуру" та Федерації профспілок у м. Київ Рівне. Про це заявила пресслужба Офісу Генпрокурора."Службові особи ПрАТ "Укрпрофтур" та посадовці Федерації профспілок України організували схему незаконного відчуження державного майна профспілкових організацій.Протягом 2016–2018 років підозрювані уклали чотири фіктивні договори купівлі-продажу об’єктів нерухомості у місті Рівне. Загальна оціночна вартість цих об’єктів становила понад 20 млн грн", – йдеться в повідомленні.Підозрюваних затримали. Наразі вирішуються питання щодо обрання їм запобіжних заходів.П'ятьом особам повідомлено про підозру у створенні злочинної організації, а також участі у ній, привласненні та заволодінні майном, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).

Посадовців Укрпрофтуру та Федерації профспілок підозрюють у привласненні понад 20 млн грн
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





