Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль висловив сподівання, що США посилять санкції проти РФ, враховуючи агресію з боку Кремля, що триває, і відсутність прогресу в мирних переговорах. Про це він заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg.Його коментар прозвучав на тлі постійних російських авіаударів, що ставить під сумнів зобов’язання РФ дотримуватися умов часткового припинення вогню, досягнутого раніше за посередництва США.Шмигаль наголосив, що з боку Москви "немає чітких сигналів" щодо наступного етапу мирного врегулювання, а тому Україна розраховує на жорсткіші дії з боку Вашингтона."Ми сподіваємося, що наші американські партнери підштовхнуть їх або будуть проводити політику санкцій набагато, набагато сильнішу, набагато жорсткішу, ніж та, що існує", – підкреслив український прем’єр.

Шмигаль сподівається на жорсткіші санкції США проти РФ – Bloomberg
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





