Чинний глава Білого дому Дональд Трамп заявив про готовність зустрітися з главою КНР Сі Цзіньпіном для врегулювання ескалації в торговельній війні між двома країнами. Про це він сказав у середу журналістам у Білому домі."О, звісно, він мій друг. Він мені подобається. Авжеж, я би зустрівся з ним", – заявив Трамп у відповідь на запитання, чи розглядає він можливість телефонної розмови або зустрічі з китайським лідером.Його заява пролунала на тлі взаємних кроків США й Китаю, які впродовж кількох останніх днів оголошували про введення нових тарифів у відповідь на дії один одного.Трамп сказав журналістам, що хотів би укласти угоди з іншими країнами, щоби «зробити добре» для США. За його словами, більшість із них також хочуть цього.Нагадаємо, у середу президент США Дональд Трамп оголосив, що введення ним широких тарифів проти торговельних партнерів Америки відкладається на 90 днів. Водночас він заявив, що Сполучені Штати вводять 125% митних тарифів проти китайського імпорту через його дії у відповідь на кроки США.

Трамп заявив про готовність зустрітися з Сі Цзіньпіном: Він мій друг
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





