Для мешканців Солонянської та Петриківської селищних громад на Дніпропетровщині покращено доступ до медичних послуг — реєстратури старого типу перетворилася на сучасні приймальні та кол-центри.
За фінансової підтримки уряду Німеччини запрацювали кол-центри з навченим персоналом та відділом сервісу й комунікації. Відтепер понад 50 000 жителів громад Дніпропетровщини отримали дієвий та зручний алгоритм взаємодії зі своєю медичною установою.
За даними статистики, 70-95% пацієнтів користуються саме віддаленим записом на прийом. Запуск кол-центру на базі лікарні — це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до всіх лікарняних послуг, а відтак — й одужання. Кол-центр працює за принципом «Дзвінок до нас — перший крок до здоров’я пацієнта».
Окрема увага приділяється навчанню персоналу кол-центру. Серед головних завдань — сприяння підвищенню загальної обізнаності пацієнтів щодо отримання медичних послуг за Програмою медичних гарантій, що регулярно розширюється.
«Медичний кол-центр — це створення сприятливої інфраструктури для лікарів та пацієнтів, ще один крок до наближення і покращення надання медичних послуг населенню, що зробить якісну медицину доступною», – зазначає директорка медзакладу Солонянської громади Юлія Пожарська.
«Ми вдячні проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України/ EU4ResilientRegions» і уряду Німеччини за допомогу, яка допоможе підвищити якість медичних послуг для жителів Петріківської громади, включаючи ВПО та жителів району», – додає директор лікарні в Петриківській громаді Сергій Боднар.
Офіційне відкриття кол-центру відбулось у рамках проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», який спрямований на відновлення і покращення сервісів та комунікації в медичних закладах.
Довідка:
Контактні дані кол-центру та вся оновлена інформація вже у відкритому доступі.
Для мешканців Петриківської громади:
Для мешканців Солонянської громади:
Звернувшись до кол-центру, можна вирішити багато питань:
Попередні кол-центри відкрились у Баштанській та Доманівській громадах на Миколаївщині, Роздільнянській громаді на Одещині, Ніжинській та Бахмацькій громадах на Чернігівщині, Шосткінській громаді на Сумщині. Зміни впроваджуються у межах проєкту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України» в партнерстві між БО «100% Життя» і Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини в рамках проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions».
Будь першим хто прокоментує