Держсекретар США Ентоні Блінкен і глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн обговорили в суботу підтримку України та енергетичну безпеку в Європі.
Про це йдеться в повідомлення Ентоні Бінкена та Урсули фон дер Ляйєн в Twitter.
Урсула фон дер Ляєн подякувала Блінкену за інформування про його візит до Києва та "за обмін думками щодо нашої допомоги у сфері безпеки та економіки України".
Блінкен своєю чергою зазначив, що США і ЄС продовжать тісну координацію з підтримки України та просування європейської енергетичної безпеки.

Блінкен обговорив з головою Єврокомісії підтримку України
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- У РФ визнали, що Москві поки немає з ким говорити, окрім Зеленського
- Путін зажадав захистити інфраструктуру РФ від українських ударів
- Трамп закликав Зеленського “діяти сміливіше” для тиску на Путіна – джерело
- Зеленський не поїде на конференцію в Гданськ, делегацію очолить Свириденко
- У МЗС пояснили “роз’єднання” України та Молдови на шляху до ЄС





