Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок, 12 липня, наголосив, що в російських окупантів не буде безпечного тилу ніде на українській території.
Глава держави сказав, що російські обстріли не припиняються, на Донбасі тривають ворожі спроби штурмів, ситуація там не легшає, а втрати не стають меншими. Він зазначив, що навіть у таких умовах Україна робить кроки вперед, зокрема у співпраці з партнерами, а також на передовій.
"Окупанти вже дуже добре відчули, що таке сучасна артилерія, і в них не буде безпечного тилу ніде на нашій землі, яку вони окупували. Вони відчули, що операції наших розвідників для захисту своєї Батьківщини на порядок сильніші, ніж будь-які їхні "спецоперації". Російські солдати — і ми це знаємо з перехоплень — відверто бояться ЗСУ", — наголосив Зеленський.

Зеленський: у окупантів не буде безпечного тилу ніде в Україні
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею
- У РФ визнали, що Москві поки немає з ким говорити, окрім Зеленського
- Путін зажадав захистити інфраструктуру РФ від українських ударів
- Трамп закликав Зеленського “діяти сміливіше” для тиску на Путіна – джерело





