Словаччина наступного місяця припинить використання винищувачів МіГ-29, які планує передати Україні, заявив міністр оборони країни Ярослав Надь, повідомляє місцевий телеканал RTVS 13 серпня.
У липні повідомлялося, що 11 літаків Словаччина планувала передати Україні до кінця серпня. Імовірно, що Збройні сили України отримають їх у вересні.
В обмін Братислава отримає гроші від Євросоюзу або бойову техніку від НАТО. Надж не розповів жодних подробиць, але наголосив, що вартість винищувачів обчислюються сотнями мільйонів євро.
Винищувач МіГ-29 є радянською багатоцільовою розробкою четвертого покоління. Він призначений для знищення керованими ракетами та вогнем з бортової гармати всіх типів повітряних цілей у простих та складних метеоумовах, а також для ураження наземних цілей.

Словаччина планує передати Україні винищувачі “МіГ-29” – міністр
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі
- Французькі вибори та війна в Україні: Меланшон виступив проти далекобійних ударів по Росії
- Трамп заявив, що помилка генерала РФ зірвала швидке захоплення Києва





