Президент Володимир Зеленський висловив зацікавленість у тому, щоб Сполучені Штати стали учасниками іноземного військового контингенту. Про це він сказав в інтерв'ю 60 хвилин на CBS. "Ми сприймаємо Сполучені Штати як нашого стратегічного партнера. Ми тільки так до цього відносимося і навіть ті непорозуміння, я вважаю, що це деталі, але в загальному сенсі у нас є розуміння, що ми стратегічні партнери – Україна і Америка. Тому ми хочемо Америку обов'язково серед таких країн (що входитимуть до іноземного військового контингенту. – Ред.). В тому чи іншому виді це може бути. … Тобто може бути контингент, і Америка може показати, що вони захищають небо – це може бути ППО і літаки, не обов'язково boots on the ground (участь військових на певній території. – Ред.). Питання у тому, що це союзницькі війська: хтось на землі, як я сказав, хтось – у небі, хтось – на морі", – пояснив глава держави.Зеленський зазначив, що показати це союзництво – це важливий сигнал для України і гарантія безпеки.

Зеленський: Ми хочемо, щоб США брали участь в іноземному військовому контингенті
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





