Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в окупованому місті сталася пожежа на заводі "Сателіт".
"Нарешті маємо остаточне підтвердження. Маріупольський завод "Сателіт". Пожежа виникла не просто так. Як каже наш опір – краще нехай палає, ніж росіяни вкрадуть".
Тож гарна новина. Опір Маріуполя зростає.
Радник міського голови додав, що повідомити про колаборантів, зрадників, переміщення ворога, зберігання техніки та БК, керівництво окупантів можна в бот @MMR_SendMe_bot.

Андрющенко: в окупованому Маріуполі сталася пожежа на заводі “Сателіт”
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
- Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
- Єврокомісарка пояснила, чому Україна має стати членом ЄС і чого бракує в переговорах
- У Держдепі США вважають, що Україна виграє війну на цей момент
- Зеленський: Білорусь вимкнула ретранслятори для наведення “Шахедів”





