По Одещині ворог зранку 17 грудня спрямував чергову ракетну атаку, дві ракети типу "Онікс" були збиті.
Про це повiдомило Оперативне командування "Південь".
Уточнюється, що ППО збили дві ракети "Онікс", випущені з берегового ракетного комплексу в тимчасово окупованому Криму.
Наразі немає інформації про прильоти по області.
Нагадаємо:
Раніше ЗМІ повідомляли, що після оголошення повітряної тривоги о 6.27 17 грудня в Одесі пролунали вибухи.

ОК “Південь”: Дві ракети “Онікс” вранці збили над Одеською областю
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кам’янському винесли вирок організатору підпільного виробництва алкоголю
- У Дніпрі рецидивіст вихопив телефон у чоловіка та втік: йому оголосили підозру
- У Самарі підприємець захопив майже гектар лісу та облаштував базу відпочинку
- У Кам’янському у чоловіка знайшли гранатомети, вибухівку та сотні набоїв
- У Дніпрі затримали чоловіка, який за криптовалюту передавав росіянам дані про українську ППО





