Прессекретар правителя Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив 18 квітня, що місяць мораторію на удари по об'єктах енергетичної інфраструктури минув. Про це пише "РИА Новости"."Місяць дійсно минув. Наразі жодних інших вказівок верховного головнокомандувача, президента РФ (так російська влада називає правителя РФ – ред.) Володимира Путіна не було", – сказав Пєсков.Раніше речник МЗС Георгій Тихий повідомив, що Росія понад 30 разів завдала ударів по енергетичній інфраструктурі України, попри оголошений режим "енергетичного перемир’я", який діє з 25 березня.

Кремль про завершення енергетичного перемир’я: Інших вказівок від Путіна не було
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





