На Хрещатику столична влада організувала виставку російської техніки, яка була знищена українськими військовими.
Зазначимо, що президент РФ Володимир Путін планував захопити Україну за три дні.
Також росіяни хотіли провести великий парад на Хрещатику на 9 травня. Окупанти на війну в Україну навіть везли парадну військову форму з медалями.
Тепер столична влада вирішила здійснити плани окупантів і влаштувати парад, але вже знищеної ворожої техніки.
Фото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаНагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила майже 45 тисяч військових. Також окупанти втратили більше 1,9 тисяч танків, 803 безпілотники, 234 літаки і майже 200 гелікоптерів.

У центрі Києва влаштували виставку знищеної російської техніки
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі
- Французькі вибори та війна в Україні: Меланшон виступив проти далекобійних ударів по Росії
- Трамп заявив, що помилка генерала РФ зірвала швидке захоплення Києва





