Повідомлено про підозру заступника командира однієї з військових частин, дислокованих у Вінницькій області, який безпідставно оформив бойові виплати військовослужбовцям, які насправді перебували у тилу. З посиланням на Державне бюро розслідувань.Як зазначається, у період з вересня по грудень 2022 року 62 військовослужбовці частини були направлені на виконання завдань до Київської області, яка на той момент не належала до районів ведення бойових дій. Попри це, посадовець видав неправдиві довідки про начебто безпосередню участь зазначених військовослужбовців у бойових діях.У ДБР розповіли, що на підставі цих документів військовослужбовцям було незаконно нараховано та виплачено додаткову грошову винагороду на загальну суму 4,8 млн гривень.Заступнику командира повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

ДБР викрило чиновника військової частини, який оформив фейкових “бойових” на 5 млн грн
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





