На окупованому півострові частина населених пунктів залишилася без електрики та води. Російська влада почала публікувати графіки відключень, в деяких районах світло подаватимуть і вимикатимуть за тригодинним графіком. В окупованому Росією Криму через аварії на енергомережах вводять графіки відключення електроенергії.
Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим. Реалії з посиланням на компанію «Крименерго». За даними видання, 21 червня без світла залишилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини півострова.
В частині районів також виникли перебої з водопостачанням через відсутність електрики на насосних станціях. Вже 22 червня російські адміністрації низки міст і селищ почали публікувати графіки відключень. За даними проросійського видання Forpost, в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику відключатимуть кожні три години.
У Судаку жителів попередили, що вони можуть залишатися без світла до трьох годин на день, однак конкретний час відключень не вказали. В деяких містах і селах також вирішили тимчасово вимкнути вуличне освітлення. Крим.
Реалії зазначає, що раніше телеграм-канал «Кримський вітер» публікував фотографії Таврійської ТЕС під Сімферополем з наслідками пошкоджень після займання. При цьому російська влада офіційно не підтверджувала атаку на ТЕС, а Сили оборони України також не повідомляли про удар по цьому об'єкту.






