Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила суддю Юрія Сливу, якого обвинувачують у хабарництві. З посиланням на Центр протидії корупції. Раніше Національне антикорупційне бюро (НАБУ) звинуватило Сливу та інших трьох суддів Київської апеляції в отриманні 35 тисяч доларів за скасування арешту майна «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва. Слива – останній з суддів-фігурантів, якого звільняє ВРП. Раніше ВРП також звільнила інших суддів, які фігурують у справі – В’ячеслава Дзюбіна, Ігоря Паленика та Віктора Глиняного. Розгляд цієї справи у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) ще триває. У січні Апеляційна палата ВАКС підтвердила конфіскацію майна ексочільника "Мотор Січі" Богуслаєва. Рішення про стягнення у дохід держави будівлі та споруди в Запорізькій області, а також 100% частки в статутному капіталі ТОВ "ІННОВА", набрало законної сили.

ВРП звільнила суддю Сливу, якого обвинувачують в отриманні хабаря по справі Богуслаєва
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





