Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Дніпрі колишню посадовицю податкової підозрюють у незаконному привласненні службової квартири за 2,9 млн гривень

У Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру колишній начальниці одного з відділів податкової інспекції з обслуговування великих платників податків. За версією слідства, вона незаконно заволоділа службовою квартирою вартістю майже 2,9 млн гривень.

Як повідомили в обласній прокуратурі, у 2001 році посадовиці надали службове житло площею 115 квадратних метрів. Після звільнення з посади у 2017 році жінка продовжила проживати у квартирі.

Слідство встановило, що у 2025 році вона нібито використала підроблені документи для оформлення права власності на житло, після чого відчужила квартиру.

У прокуратурі наголошують, що службове житло надається лише на період виконання службових обов’язків і не підлягає приватизації за таких обставин.

За попередніми підрахунками, внаслідок цих дій державі завдано збитків на суму 2,9 млн гривень.

Крім того, прокуратура звернулася до суду з позовом про скасування державної реєстрації права власності на квартиру.

Досудове розслідування триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

Більше новин на REPORTER.UA

Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »