Данія вирішила посилити військову присутність на стратегічному острові Борнгольм, що у Балтійському морі між берегами Швеції та Польщі. Про це пише DR.За інформацією видання, уряд Данії через зміну безпекової ситуації у регіоні вирішив посилити присутність армії на острові Борнгольм та розмістити там новий підрозділ. Для цього нібито планують створити новий полк, що буде патрулювати на острові та за найгірших сценаріїв візьме на себе його оборону. Стандартна чисельність полку – 1000 осіб, але якими будуть цифри у цьому випадку, поки невідомо. Зараз на острові перебувають військові розвідувального батальйону Гвардійського гусарського полку – близько 200 осіб. Його нібито планують перекинути у нове місце, а острів доручити новоствореному підрозділу. Також цього тижня стало відомо, що Естонія планує створити у прикордонній з Росією Нарві військову базу з власними і союзницькими силами. Нагадаємо, на початку березня повідомляли про спробу диверсії на шведському стратегічному острові Готланд.

Данія посилить військову присутність на важливому острові у Балтії – ЗМІ
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- У Росії дедалі більше регіонів запроваджують ліміти на бензин і дизель
- Стармер хоче затвердити оборонний план перед своїм відходом
- Більшість американців не вважають війну з Іраном виправданою
- Пентагон вніс Alibaba до чорного списку, компанія вимагає скасування
- Мелоні заявила, що конфлікт з Трампом не змінить курс Італії





