Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр фінансів США Скотт Бессент домовилися розпочати роботу над зоною вільної торгівлі під час зустрічі у Вашингтоні 23 квітня."Цінуємо конструктивний тон перемовин між нашими технічними командами й розраховуємо на подальший плідний діалог задля добробуту українського та американського народів", – зазначив Денис Шмигаль.Сторони також обговорили економічне співробітництво між державами, а також питання фінансової допомоги Україні на 2026 рік."Уряд України без сумніву підтримує укладення угоди про економічне партнерство між американським та українським народами та створення інвестиційного фонду відбудови.Наші переговорні команди продовжують активну роботу, як і передбачено підписаним меморандумом. Переговорні групи прозвітують про прогрес до 26 квітня цього року", — підкреслив Денис Шмигаль.

Україна та США домовилися почати працювати над зоною вільної торгівлі – Шмигаль
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Європарламент підтримав цифровий євро: що зміниться для платежів
- Росія може закрити експорт дизеля після ударів по НПЗ
- Обмеження на бензин дісталися головного нафтового регіону Росії
- В Україні хочуть різко підвищити штрафи за перевищення швидкості
- НБУ оштрафував “Укрпошту” за порушення на платіжному ринку





