В адміністративних приміщеннях ПрАТ «АК «Київводоканал» проводять обшуки. Про це заявила Київська міська державна адміністрація."Сьогодні, 25 квітня, співробітники Головного слідчого управління Національної поліції України, вже втретє за місяць, проводять обшуки в адміністративних приміщеннях ПрАТ «АК «Київводоканал»", – йдеться у повідомленні.У КМДА наголошують, що працівники «Київводоканалу» готові співпрацювати зі слідством та безперешкодно надають запитувані документи і всю необхідну інформацію в межах своїх повноважень.Як повідомлялося, у ході операції "Чисте місто" працівники Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру кільком столичним посадовцям, серед яких заступник голови КМДА.

На об’єктах Київводоканалу знову проводять обшуки
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





