Українцям, які зараз знаходяться за кордоном, не варто повертатися додому до весни. Про це заявила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час телемарафону.
Міністр зазначила, що Росія перейшла до терору цивільного населення, бо не може воювати з армією та програє на полі бою.
Також, як закликала Верещук, українцям, які знаходяться за кордоном, краще на зиму не повертатись додому.
"Буду просити не повертатися, нам треба пережити зиму. На жаль, мережі не витримають, ви бачите, що робить Росія… Не треба цього робити. Якщо є можливість – залишитися, поки що перезимувати за кордоном", – повідомила Верещук.

Біженцям порадили не повертатись в Україну до весни
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кривому Розі розшукують двох підлітків, які зникли після виходу з дому
- У Павлограді п’яний водій збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході: дитина у тяжкому стані
- У Жовтих Водах розшукують 11-річного хлопця, який пішов з дому та не повернувся
- Троє людей загинули, ще десять отримали поранення: безпекова ситуація на Запорізькому напрямку на ранок 22 червня
- Під загрозою обстрілів і ультраправих: у Києві пройшов найбільший КиївПрайд-марш з початку великої війни





