Через технічні оновлення в "одного з великих центрів обробки даних" стався тимчасовий збій у роботі мобільних застосунків, повідомили у "Дії".Про це повiдомляють "Дія", КМДА, очільник "Монобанку" Олег Гороховський.Зокрема, у соцмережах пишуть, що не працюють додатки банків, "Нової пошти", "Дія", "Київ цифровий" тощо.Гороховський допускає, що провели хакерську атаку на один із великих дата-центрів.У КМДА зазначили, що через технічний збій у "Ощадбанку" недоступна безконтактна оплата проїзду на турнікетах метроНаразі сплатити за проїзд можна: транспортною картою; qr-кодом, згенерованим у застосунку Київ Цифровий; паперовим qr-квитком. Оновлено: Згодом стало відомо, що проблема виникла не через кібератаку. Під час планових робіт у дата-центрі De Novo зникло електроживлення.

В Україні через масштабний збій не працює низка сервісів (Оновлено)
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





