В окупованому Шахтарську, що на Донеччині, спалахнула нафтобаза. Окупаційна влада заявляє про нібито удар Збройних сил України.
Місцеві Telegram-канали повідомляють про масштабну пожежу у районі залізничного вокзалу. Вогонь такої сили, що потужну заграву видно із сусідніх міст та сіл. Шахтарськ знаходиться за 50 кілометрів на схід від Донецька.
Як заявила окупаційна влада, по місцевій нафтобазі було завдано удару.
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що спалахнули 12 цестерн з паливом.

В окупованому Шахтарську Донецької області спалахнула нафтобаза
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кривому Розі розшукують двох підлітків, які зникли після виходу з дому
- У Павлограді п’яний водій збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході: дитина у тяжкому стані
- У Жовтих Водах розшукують 11-річного хлопця, який пішов з дому та не повернувся
- Троє людей загинули, ще десять отримали поранення: безпекова ситуація на Запорізькому напрямку на ранок 22 червня
- Під загрозою обстрілів і ультраправих: у Києві пройшов найбільший КиївПрайд-марш з початку великої війни





