У Київській міській військовій адміністрації заявили, що у столиці практично повністю відновлено електроживлення, вода, тепло, зв'язок, а ремонтні роботи в системі електромереж на завершальній стадії.
За даними влади, станом на ранок більшість мешканців міста не лише зі світлом, але й без аварійних та навіть стабілізаційних відключень.
"Все завдяки відновленому, стабільному електропостачанню та низькому споживанню абонентами електроенергії.
В масштабі столиці водопостачання, теплопостачання, зв'язок – все працює в штатному режимі. Ймовірні лише локальні аварійні ситуації", – повідомили у військовій адміністрації.

КМВА: у Києві майже повністю відновили воду, тепло та зв’язок
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Смертельна ДТП у Києві: прокуратура розкрила дані про водія
- Пентагон планує закупити 2 тисячі українських FPV-дронів F10
- Ще дев’ять жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону
- У Кривому Розі директорку підприємства підозрюють у завданні громаді збитків на понад 5 млн грн
- У Києві Mercedes вилетів на пішохідну зону: загинули чотири людини





