В Іркутській області на території Ангарської нафтохімічної компанії сталася пожежа на площі 200 квадратних метрів.
Про це повідомляє пропагандистське інформаційне агентство РИА Новости у Telegram.
Про пожежу стало відомо о 9 годині за місцевим часом, її встигли загасити до 13:17.
На гасінні було задіяно 100 осіб і 25 одиниць техніки.
Повідомляють про відсутність постраждалих.
Причини пожежі не вказують, влада створила спеціальну комісію і вивчатиме, чому загорівся завод.
Ангарська нафтохімічна компанія (входить до структури Роснефти) — найбільше підприємство Східного Сибіру з виробництва нафтопродуктів і нафтохімії.
Її проектна потужність становить 10,2 мільйона тонн нафти на рік.

У Росії пожежа: горів найбільший нафтопереробний завод
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- Рубіо привітав Пашиняна з перемогою та згадав проект TRIPP
- У Берліні пройшла акція протесту проти Мерца: що вимагали учасники
- У Литві засудили чоловіка за напад на велосипедиста з символікою України
- Іран пригрозив перетворити блокаду США на поразку Вашингтона
- Зеленський зустрівся з Чарльзом III на тлі переговорів у Лондоні





