Російські окупанти обстріляли 27 грудня пологове відділення лікарні у Херсоні, ніхто не постраждав.
Про це повiдомив заступник голови ОП Кирило Тимошенко.
"Херсон. Росіяни обстріляли пологове відділення лікарні. Обстріляли місце, де сьогодні народилося 2 дитини.
До атаки лікарі встигли завершити кесарів розтин. У закладі перебуває 5 жінок після пологів".
За словами Тимошенка, в результаті нападу ніхто не постраждав.
Глава ОП Андрій Єрмак також відреагував на ворожий обстріл. За його словами, він не заздрить тим, хто віддавав накази і виконував їх:
"Ми по кожному болотяному нікчемі доведемо справу до логічного завершення".

ОП: Окупанти обстріляли пологове відділення у Херсоні, ніхто не постраждав
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кам’янському винесли вирок організатору підпільного виробництва алкоголю
- У Дніпрі рецидивіст вихопив телефон у чоловіка та втік: йому оголосили підозру
- У Самарі підприємець захопив майже гектар лісу та облаштував базу відпочинку
- У Кам’янському у чоловіка знайшли гранатомети, вибухівку та сотні набоїв
- У Дніпрі затримали чоловіка, який за криптовалюту передавав росіянам дані про українську ППО





