Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитрій Медведєв заявив, що країни, що вступили до НАТО, автоматично стали ціллю для Збройних сил РФ, "включаючи можливі удари відплати і навіть ядерну складову". Медведєва цитує ТАСС."Статус країн, що не приєдналися до альянсу, давав їм (Фінляндії та Швеції. – Ред.) певні міжнародні преференції внаслідок геополітичного положення та маси інших факторів. А зараз вони перебувають у ворожому нам блоці, а значить, вони автоматично стали ціллю для наших збройних сил, включаючи можливі удари відплати і навіть ядерну складову, або превентивні заходи в рамках військової доктрини", – заявив Медведєв.Заступник голови РБ РФ поставив питання, яку саме безпеку отримали країни, що вступили в Північноатлантичний альянс."Вони просто потрапили в приціл наших збройних сил. Їм стало краще жити? – Ні! Це політичні ігри", – упевнений Медведєв. За його оцінкою, більшість людей в цьому досконально не розбираються.

Медведєв: Нові члени НАТО автоматично стали ціллю для Росії
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Чат Зеленського з фон дер Ляєн став приводом для розслідування омбудсмена ЄС
- США скасували санкції щодо семи росіян та двох суден РФ
- Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
- Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
- Єврокомісарка пояснила, чому Україна має стати членом ЄС і чого бракує в переговорах





