Україна та Росія провели черговий обмін полонених: вдалося звільнити 50-х українських військових та двох цивільних, повідомляє голова ОП Андрій Єрмак.
Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Серед звільнених — 12 бійців НГУ, включно з двома «азовцями», 18 військовослужбовців ВМС, восьмеро прикордонників, дев’ять "тероборонців", троє воїнів ЗСУ та двоє цивільних.

Єрмак: з полону звільнили 50 українських військових
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Смертельна ДТП у Києві: прокуратура розкрила дані про водія
- Пентагон планує закупити 2 тисячі українських FPV-дронів F10
- Ще дев’ять жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону
- У Кривому Розі директорку підприємства підозрюють у завданні громаді збитків на понад 5 млн грн
- У Києві Mercedes вилетів на пішохідну зону: загинули чотири людини





