Україна та Росія провели черговий обмін полонених: вдалося звільнити 50-х українських військових та двох цивільних, повідомляє голова ОП Андрій Єрмак.
Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Серед звільнених — 12 бійців НГУ, включно з двома «азовцями», 18 військовослужбовців ВМС, восьмеро прикордонників, дев’ять "тероборонців", троє воїнів ЗСУ та двоє цивільних.

Єрмак: з полону звільнили 50 українських військових
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кривому Розі розшукують двох підлітків, які зникли після виходу з дому
- У Павлограді п’яний водій збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході: дитина у тяжкому стані
- У Жовтих Водах розшукують 11-річного хлопця, який пішов з дому та не повернувся
- Троє людей загинули, ще десять отримали поранення: безпекова ситуація на Запорізькому напрямку на ранок 22 червня
- Під загрозою обстрілів і ультраправих: у Києві пройшов найбільший КиївПрайд-марш з початку великої війни





