Компанія ДТЕК ВДЕ Ріната Ахметова попросила власників облігацій про зміну їхніх умов, щоби вивільнити гроші на нові проєкти зберігання енергії. З посиланням на заяву компанії.У січні 2025 року ДТЕК підписав контракт на встановлення в Україні систем накопичення енергії на 200 МВт до кінця 2025 року.Проєкт планується завершити до жовтня 2025 року, щоб системи були готові до наступної зими 2025-2026 років.Загальна вартість – 140 млн євро.Тепер стало відомо, що компанія розглядає можливість встановлення додаткових 300 МВт батарейних сховищ.У зв'язку з цим компанія просить власників погодитися на залучення до 300 млн євро для будівництва батарейних сховищ енергії й дозволити продаж контрольних часток у нових батарейних проєктах. Зміна в умовах також передбачає спрощення внутрішніх фінансових операцій та додаткові можливості для поповнення оборотних коштів.

ДПЕК розширює будівництво накопичувачів енергії до 500 МВт
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Європарламент підтримав цифровий євро: що зміниться для платежів
- Росія може закрити експорт дизеля після ударів по НПЗ
- Обмеження на бензин дісталися головного нафтового регіону Росії
- В Україні хочуть різко підвищити штрафи за перевищення швидкості
- НБУ оштрафував “Укрпошту” за порушення на платіжному ринку





