Вранці 30 жовтня російські військові обстріляли Енергодар Запорізької області. Частина міста залишилась без електрики.
Про це заявив мер міста Дмитро Орлов.
"Ранок неділі окупанти в Енергодарі почали з провокацій. Зараз, внаслідок обстрілу рашистами промислової зони, більша частина міста залишилися без світла. Попередньо — влучили в одну з підстанцій", — написав Орлов.

Мер: окупанти обстріляли Енергодар, більша частина міста без світла
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- У Кривому Розі розшукують двох підлітків, які зникли після виходу з дому
- У Павлограді п’яний водій збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході: дитина у тяжкому стані
- У Жовтих Водах розшукують 11-річного хлопця, який пішов з дому та не повернувся
- Троє людей загинули, ще десять отримали поранення: безпекова ситуація на Запорізькому напрямку на ранок 22 червня
- Під загрозою обстрілів і ультраправих: у Києві пройшов найбільший КиївПрайд-марш з початку великої війни





