Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Важные истории: Від чого гинуть росіяни на війні

За даними видання "Важные истории", за час повномасштабного вторгнення в Україну російські військові гинули не лише в боях, але й несли небойові втрати, у тому числі завдяки "дружньому вогню", хоча Міноборони РФ приховує статистику.
У розслідування видання стверджується, що недбалість командування, низька якість військової підготовки виснажують російські війська ще до відправки на фронт.
Однією з найпоширеніших причин загибелі окупантів називається необережне поводження зі зброєю. У вивчених виданням вироках гарнізонних військових судів повторювався приблизно один і той самий сюжет: військовий забув поставити зброю на запобіжник і випадково або заради жарту вистрілив у товариша по службі.
Також до загибелі загарбників часто призводить пияцтво в армії, недбалість командирів, невміння користуватися військовою технікою та побутові конфлікти.
"Вживання військовослужбовцями алкоголю під час служби – це головна причина випадків у збройних силах, таких як травми, конфлікти, вбивства, принаймні в мирний час на території поза зоною бойових дій", – кажуть військові експерти з Conflict Intelligence Team.

На кількість таких втрат також впливає низький рівень компетенцій командного складу та низький рівень професійної підготовки російських військовослужбовців, вважають аналітики.
Зокрема, наводиться приклад, коли контрактник Станіслав Болкунов убив товариша по службі і сів на 10 років. Іншим військовим він говорив, що вистрілив, бо "хотів зняти напругу й іншого виходу не знайшов".
Видання стверджує, що вбивства товаришів по службі на полі бою в Україні у вироки військових судів не потрапляють. Часто військові опиняються під вогнем з боку своїх через проблеми зі зв'язком і наведенням вогню на цілі.
На думку експертів видання, на 10-й місяць війни частка російських втрат від friendly fire перевищила загальносвітову умовну норму.

Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *