Керівник Міністерства фінансів США Джанет Єллен заявила, що глави економічних відомств і ЦБ держав Групи семи (G7) не змогли в четвер прийти до спільної думки щодо характеру потенційних обмежень на імпорт російської нафти. Консультації тривають.
Вона підкреслила, що американська сторона висунула пропозицію про введення мит на імпорт російської нафти, щоб обмежити доходи Москви, зберігши при цьому обсяг постачання енергоносіїв з РФ.
Представники країн ЄС намагалися домогтися введення поетапного ембарго палива до кінця 2022 року.
Єллен додала, що покупці нафти з РФ можуть досягти домовленості, згідно з якою не будуть закуповувати його за цінами, які перевищать певний рівень. Міністр розповіла, що ініціатива стане успішною у разі, якщо до неї приєднаються якомога більше країн.

Країни G7 не прийшли до єдиного рішення щодо обмежень на російську нафту
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- США готують великий пакет фінансування через спалах Еболи
- Спека в Іспанії оновила відразу два історичні рекорди
- Рубіо зробив заяву щодо Ормузької протоки на тлі суперечки з Іраном
- Мерц закликав НАТО дати Україні чіткий сигнал підтримки в Анкарі
- У Румунії проект про об’єднання з Молдовою пройшов нижню палату без голосування





