Україна планує запровадити єдину безпекову систему для забезпечення якнайшвидшого розкриття злочинів та створення безпечного середовища для громадян.
Про це повідомляє Офіс президента України.
Президент Володимир Зеленський зустрівся з міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським, який повернувся з Вінниці.
Президент і міністр внутрішніх справ обговорили безпекові питання, зокрема запровадження номера 112 як єдиної системи допомоги громадянам. Також – впровадження системи біометричної ідентифікації та верифікації за відбитками пальців і розпізнання облич, що має забезпечити якнайшвидше розкриття злочинів та створення безпечного середовища для громадян.
Нагадаємо, Україна підписала меморандум з рятувальними службами Польщі, Естонії, Литви та Латвії підписали меморандум про взаєморозуміння.

Офіс президента: в Україні планують запровадити єдину систему безпеки
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
- Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
- Зеленський: Білорусь вимкнула ретранслятори для наведення “Шахедів”
- Омбудсмен перевірить повідомлення про катування військових у полку “Скеля”
- Україна закликала світ стежити за мобілізаційними навчаннями Білорусі





