Невідомі обстріляли один з енергетичних об’єктів столичного "Київтеплоенерго". Попри пошкодження, загрози теплопостачанню немаєПро це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації. На об'єкті в Голосіївському районі 31 березня виявили кульові отвори. Там пошкоджене скління приміщення, де зазвичай перебуває персонал. Співробітники енергетичного об’єкта не постраждали.Пошкодження оглянула поліція, слідчо-оперативна група виявила на місці кулю.За фактом обстрілу відкрили кримінальне провадження, поліція розшукує злочинців. Окрім того, правоохоронці опитали свідків і проводять експертизу виявленої кулі. Причини інциденту лишаються незрозумілими. Обстріл не несе загрози для тепло- чи енергопостачання Голосіївського району, обладнання працює у штатному режимі.

У Києві невідомі обстріляли енергообʼєкт: нападників розшукують
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





