Кабінет міністрів дозволив підприємствам критичної комунальної інфраструктури сектору системи життєзабезпечення бронювати до 75% своїх працівників. З посиланням на Міністерство розвитку громад та територій.«Відсоток бронювання підвищується з 50% до 75%, що допоможе зменшити кадровий дефіцит у сфері комунальних послуг. Ці критично важливі зміни ініційовані Міністерством розвитку громад та територій для забезпечення безперебійної роботи таких підприємств в умовах воєнного стану», – йдеться в повідомленні.Бронюванню підлягатимуть фахівці, які забезпечують теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також вивезення твердих побутових відходів. Завдяки цьому рішенню комунальні підприємства зможуть стабільніше працювати та оперативніше реагувати на аварійні ситуації. Для таких підприємств також пом’якшено вимоги до критеріїв щодо розміру заробітної плати працівників, для яких передбачається бронювання.Ухвалене рішення дозволить громадам ефективніше планувати свою діяльність, уникати перебоїв у постачанні води, тепла та інших базових послуг.

Кабмін дозволив комунальним підприємствам бронювати до 75% працівників
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





