Контррозвідка Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали двох російських агентів, які планували підірвати у Львові адміністративну будівлю райвідділу поліції. Про це йдеться у повідомленні СБУ.Як встановило розслідування, для вчинення злочину фігуранти мали занести в будівлю саморобний вибуховий пристрій, захований у пакет.У цей момент російські спецслужбісти планували дистанційно підірвати вибухівку разом з агентами.Однією із виконавців є 22-річна жителька Києва, яка шукала на Телеграм-каналах легкі заробітки.За оперативними даними, її завербував співробітник російського ГРУ і дав тестове завдання – розклеювати в столиці листівки з фейками російської пропаганди.Згодом агентку відрядили до Львова для підготовки теракту. До здійснення злочину вона залучила свого знайомого киянина.На місці зловмисники отримали від куратора координати схованки, з якого забрали вибуховий пристрій, замаскований під вогнегасник.Також поблизу цілі вони збирались встановити приховану відеокамеру з віддаленим доступом для росіян, яка мала фіксувати переміщення агентів і наслідки теракту.Контррозвідка СБУ завчасно викрила обох агентів, задокументувала їхні злочини і затримала, коли вони наближалися з вибухівкою до поліцейського підрозділу.Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

СБУ заявила про затримання хлопця і дівчини, які планували теракт у Львові
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Через пожежу на сміттєзвалищі: прокуратура вимагає стягнути майже 8 млн грн збитків
- У Кривому Розі розслідують розтрату понад 4 млн грн на відновленні будинків
- На Хортицю повернувся рідкісний рожевий пелікан, якого не бачили тут десятиліттями
- Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями
- У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень





