Прокурори Херсонської обласної прокуратури направили до суду обвинувальні акти щодо трьох колишніх правоохоронців за фактом державної зради. З посиланням на прес-центр Херсонської облпрокуратури. Як зазначається, у травні 2022 року, під час тимчасової окупації Херсонщини, обвинувачені добровільно перейшли на бік ворога та вступили до незаконно створеного "Генічеського райвідділу поліції мвс рф".Один із них обійняв посаду так званого "дільничного інспектора", ще один отримав статус "в.о. помічника начальника чергової частини", а третій – "поліцейського-водія".Виконуючи накази окупаційної адміністрації, вони сприяли функціонуванню псевдоправоохоронного органу.Спеціальне досудове розслідування здійснювалося ТУ ДБР у м. Мелітополі.За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Судитимуть трьох екс-поліцейських, які співпрацювали з окупантами на Херсонщині
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Через пожежу на сміттєзвалищі: прокуратура вимагає стягнути майже 8 млн грн збитків
- У Кривому Розі розслідують розтрату понад 4 млн грн на відновленні будинків
- На Хортицю повернувся рідкісний рожевий пелікан, якого не бачили тут десятиліттями
- Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями
- У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень





